KDO JSME

Evocreative podporuje komunikační kanály a branding těch firem, které se ztotožňují se společensky odpovědnými principy.


O nás

Ecocreative má původ v závazku, který cítíme vůči životnímu prostředí na lokální i mezinárodní úrovni. Naším cílem je poskytnout odpovědi na náročné otázky o tom, jak zajistit trvale udržitelné návyky v podnikání. Chceme zlepšit branding environmentálních firem a poskytnout jim naše dovednosti a odborné znalosti. Jsme společensky odpovědný podnik a chceme přispět svým dílem k podpoře trvale udržitelného rozvoje a ekologického brandingu.

Ecocreative byla založena týmem Evocreative za účelem podpořit aktivně komunikační kampaně a značky sociálně a ekologicky zodpovědných firem na místním trhu i v zahraničí. Evocreative poskytuje svým klientům pomoc v oblasti image značky a komunikačního úsilí již 10 let.

Náš team

fernando

Fernando Davila - Kreativní ředitel

Fernando Davila má 20-ti leté zkušenosti v oboru brand image. Svou kariéru odstartoval v USA, pak se před 10- ti lety přestěhoval do Prahy, kde založil firmu Evocreative. Je silným zastáncem podnikání zodpovědného k životnímu prostředí a má veliký zájem o spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi. Fernando často přednáší o výhodách odpovědného a trvale udržitelného brandingu a marketingu.

ignacio

Ignacio Blanco - eBusiness Manager

Ignacio pracuje v oblasti web project managementu a digitálních médií již více než 13 let. Po studio novinařiny a práva zakončil své vzdělání studiem Digitálního marketingu na New York University. On je mozkem všech našich strategií digitálního marketingu a jeho cílem je zvýšit povědomí o iniciativách pro trvale udržitelný rozvoj, které mohou podnikatelům a firmám pomoci změnit pohled na vlastní prezentaci a aktivního podílení-se na trhu.

gabriela

Gabriela Korenska - Account Manager

Nikdy není pozdě na změnu – Gabi se tímto heslem řídí celý život a stejnou strategii používá i ve své práci. Po letech studia a práce v několika Evropských zemích a USA má bohaté zkušenosti s rozmanitostí kultur i trhu a společenskými trendy obecně. Při práci se zákazníky si stále jasněji uvědomuje důležitost transparentního podnikání a pozitivního image v businessu.

sasa

Sasa Davila - Senior Graphic Designer

Saša spolupracuje s Ecocreative jako grafický designer, ale je hlavně dlouholetým zastáncem ekologických aktivit. Se svými zkušenostmi v grafickém designu a propagace ekologických výrobků a technologií tvoří velmi důležitou součást týmu.


S kým pracujeme

Ecocreative chce asistovat zejména společnostem a lidem, kteří:

  • Jsou věrohodní ve svém postoji k problematice sociální i životního prostředí.

  • Sdílí názor, že produkt není ´´dobrý´´ jen proto, že přináší výdělek za cenu toho, že přehlíží nebo přímo narušuje ekologicky prospěšné snahy.

  • Převezmou zodpovědnost do vlastních rukou namísto toho, aby ji přesouvali na třetí stranu.

  • Mají zájem na tom, stát se ekologickou a šetrnou společností, ale nemají dostatek vědomostí.

  • Jejich zájem je být součástí řešení, nikoliv součástí ekologického problému.

  • Mají skvělý výrobek ale nedostatečnou propagaci.

  • Rádi by přispěli se svým produktem k obecnému dobru, ale neví, jak na to. (spolupracujeme s enviromentálními poradci, kteří vás s radostí povedou.)

Pokud jste se v tomto seznamu našli, dejte nám vědět, jaký je právě váš cíl, a my vás k němu přivedeme. Naši partneři mají důvěru v práci, kterou odvádíme a věří našemu produktu. Dejte nám vědět, mate-li zájem o budoucí spolupráci.